Až 10 000 korun nabízí nebankovní půjčka na nové kolo

Vaše dítě je konečně ve věku, kdy bude moci jezdit na kole. Chcete mu tuto skvělou zábavu dopřát, takže už plánujete, kam všude vyrazíte. Jenže aby se tak stalo, musíte nové kolo nejprve koupit. Peníze ale chybí a vy nehcete slevit v kvalitě. Jako řešení se v takovém případě nabízí nebankovní půjčka, která je dokonce v mnoha ohledech přívětivější než standardní produkty od banky. Proč vsadit na její pomoc? Jak o ni požádat?

Nebankovní půjčka má snadné vyřízení online

Nebankovní půjčka se vyřizuje přímo na oficiálním webu nebankovní společnosti. Zvládne to i ten, kdo si jinak s počítačem moc nerozumí. Jak na to? Nejdříve použijte konfigurátor, který vám pomůže s výběrem sumy a doby splatnosti. Můžete si půjčit maximálně 10 000 korun se splatností na 7 až 45 dní. Dále už budete vyplňovat žádost. Stačí zadat jen několik údajů. Důležité je, abyste k žádosti nahráli scan obou stran občanského průkazu, jedině tak si nebankovní společnost rychle ověří, že jsou všechny vámi zadané údaje v pořádku. Pokud vše bude ok, nebankovní společnost vám pošle Sms zprávu a do několika minut i peníze.

Proč je nebankovní půjčka výhodná?

  • Když žádáte v bance, musíte dokazovat příjem, u nebankovní půjčky ihned nikoliv.
  • Platí se za ni jednorázový poplatek, bankovní produkty mají úrokovou sazbu.
  • Není účelová.
  • Splácí se v jedné splátce.
  • Za poplatek si může každý dobu splatnosti prodloužit až o 60 dní.

Jak ji získat zdarma?

Finská půjčka je zdarma pro ty, kdo si o ni žádají poprvé. Stačí, když si půjčí 9000 korun na 30 dní a peníze v termínu vrátí.