Jak nebankovní půjčka pomůže s nákupem navigace

Navigace je super věc, protože vám vždy ukáže správnou cestu. Kvalitní navigace se dá pořídit za několik tisíc korun, k tomu je třeba připočíst ještě poplatek za nákup aktualizovaných map. Chybí vám na nákup peníze? Potřebujete je získat rychle? Pokud ano, podívejte se na to, jak funguje populární nebankovní půjčka. Je dokonce oblíbenější než finanční produkty od banky, jako jsou kontokorent a kreditní karta.

Jak přesně nebankovní půjčka funguje?

Jedná se o krátkodobý úvěr od nebankovní společnosti. Od prosicne 2016 platí v České republice novela zákona o spotřebitelském úvěru. Ta zajsititla, že se na trhu nachází výhradně seriózní nebankovní společnosti, takže není důvod se nebankovního půjčování obávat. I vy máte jistotu, že s vámi nebankovní společnost bude jdnat fér a nabídne vám půjčku, která se vyřizuje rychle. Specifikem nebankovní půjčky ihned totiž je, že se vyřizuje přímo na webu nebankovní společnosti. Stačí mít při ruce občanský průkaz a řídit se pokyny. Vše v pohodě zvládnete vyřídit za cca 15 minut.

Nebankovní půjčka a vaše volba

Nebankovní půjčka ihned má nastavitelnou dobu splatnosti a také sumu, a to:

  • sumu od 500 do 10 000 korun,
  • dobu splatnosti do 7 do 45 dní.

Když nebudete schopni peníze v termínu vrátit, nepanikařte. Je tu totiž možnost si požádat o prodloužení doby splatnosti. Platí se za to poplatek a žádost se podává online nebo ve formě Sms zprávy.

Možné je i půjčení bez poplatku!

Budete si půjčovat od nebankovní společnosti poprvé? Když si nastavíte sumu na 9000 korun a dáte si splatnost na 30 dní, nebudete paltit ani korunu navíc. Peníze samozřejmě musíte v termínu vrátit.