Na novou sekačku si v pohodě půjčíte z nebankovní půjčky ihned na účet

Pokud máte zahradu, musíte se starat o trávník. To jde nejlépe s výkonnou zahradní sekačkou. Jakou koupit? Pro velké zahrady jsou nejlepším řešením vetší benzínové sekačky s pojezdem, na středně velké plochy s členitým terénem volte sekačku elektrickou. Máte jen malý dvorek nebo zahrádku? Pokud ano, nejlepší řešení pro vás je robotická sekačka. Tu stačí jen zapnout, jezdí sama. Kvalita naštěstí není drahá. Nová sekačka vás vyjde na několik tisíc korun. Když vám chybí, nabízí je nebankovní půjčka ihned na účet. Jak ji získat, kolik za ni zaplatíte a proč je výhodnou volbou?

Žádost o peníze z nebankovní půjčky ihned na účet se vyřizuje online

Stačí, když si najdete oficiální stránky nebankovní společnosti. Na nich se nachází konfigurátor. Ten slouží ke stanovení sumy a doby splatnosti. Než si peníze půjčíte, dobře si promyslete a spočítejte, jestli budete schopni vše včas vrátit. Je nutné kalkulovat s tím, že se nebankovní půjčka vrací v jedné splátce, včetně poplatku. Je výhodou, že výši poplatku znáte ihned. To u banky nemusí být, protože tam je většinou stanovena úroková sazba, platíte třeba i za výběr hotovosti apod. Dejte si na to velký pozor. V další fázi už stačí jen vyplnit online žádost a nahrát k ní scan občanského průkazu.

U nebankovní půjčky ihned na účet nejsou poplatky vysoké

U půjčky ihned je stanoven jen jednorázový poplatek. Ten se stanovuje podle sumy a doby splatnosti.

Kolik si můžete půjčit?

Nebankovní půjčky ihned na účet nabízí 500 až 10 000 korun se splatností na 7 až 45 dní. Za poplatek je možné si splatnost prodloužit o dalších až 60 dní.