Nebankovní půjčka pomůže s nákupem vybavení na kempování

Když máte rádi kempování, musíte si pořídit kvalitní výbavu. S jejím nákupem vám bez problémů pomůže nebankovní půjčka. Mezi její největší výhody patří, že si můžete půjčit zcela zdarma a také to, že je dostupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Jak si půjčku vyřídit?

Proč je nebankovní půjčka o mnoho výhodnější?

Nebankovní půjčka ihned se vyřizuje online, díky tomu je vyřízena do několika minut. V bance můžete čekat na peníze třeba i několik dní. Navíc je problém s tím, že si vás banka bude důkladně prověřovat. Pokud:

  • máte záznam v registru dlužníků,
  • nemáte stále příjem,
  • máte více půjček i jinde,
  • jste byli trestně stíháni aj.,

banka vám půjčit nemusí. Abyste půjčku získali u nebankovní společnosti, nic dokazovat nemusíte. Společnost půjčuje všem lidem, kteří jsou ve věku 21 až 85 let, mají české státní občanství a nemají u ní jinou nesplacenou půjčku.

Nebankovní půjčka a postup vyřízení

Vyřízení žádosti se odehrává na internetových stránkách nebankovní společnosti. Nejdříve si pomocí konfigurátoru vyberete sumu a také dobu splatnosti. Je třeba dobře počítat, není nic horšího než zjistit, že byste peníze nestihli včas vrátit. Ale i na tyto případy nebankovní společnost myslí. Každý si za poplatek může dobu splatnosti prodloužit. Lze to udělat hned dvakrát. Pokaždé si lze termín prodloužit o 7 až 30 dní. Pokud máte vybránu částku, už jen stačí vyplnit několik údajů.

Za jak dlouho peníze přijdou?

Společnost vyřizuje nebankovní půjčky ihned. Do několika minut pošle peníze na účet. V této fázi přichází na řadu banka. Obvykle jsou peníze připsány na účet žadatele hned druhý den.