Nebankovní půjčky ihned

Touha po krásné dovolené, potřeba koupit novou pračku nebo lednici, nutnost zaplatit složenku za spotřebu elektřiny a plynu – to vše jsou situace, ve kterých vám hravě pomohou nebankovní půjčky ihned. Máme pro vás návod, jak si tento typ úvěru vyřídit a poradíme i s tím, jak za půjčku neplatit ani korunu navíc.

Nebankovní půjčky ihned a postup vyřízení

Nebankovní půjčky ihned se vyřizují online. Stačí vám tedy počítač či chytrý telefon s připojením k internetové síti. Dále budete potřebovat ještě občanský průkaz, protože je nutné přiložit k žádosti scan obou jeho stran. Nejdříve se seznámíte s kalkulátorem. Na něm si zvolíte částku a také dobu splatnosti. Pokud žádáte o půjčku poprvé, máte možnost ji získat zcela zdarma. Je ale třeba:

  • Nastavit splatnost na 30 dní
  • Půjčit si 9 000 korun

Máte-li zvoleno, přistupujete již k samotné žádosti. U ní vyplníte základní údaje a jedním kliknutím ji odešlete.

Nebankovní půjčky ihned jsou schvalovány okamžitě

Nebankovní společnost pracuje 24 hodin denně. Neomezenou pracovní dobu má také o víkendech. Jakmile žádost obdrží, posoudí ji. O tom, zda byla žádost vyřízena kladně, dá klientovi vědět přes SMS zprávu. Zajímavé je, že do SMS zprávy mu také pošle fakturační údaje. Ty je možné získat i ve formě e-mailu nebo si lze požádat o zaslání klasického dopisu.

Nebankovní půjčky ihned jsou tu pro všechny!

Získání nebankovní půjčky ihned je omezeno věkem – žadatel musí být ve věku 21 až 85 let. Podmínkou také je, že musí být občanem České republiky. Společnost si také prověří, jestli u ní žadatel nemá jinou půjčku. Pokud ano, musí svůj závazek nejdříve splatit.