Nebankovní půjčky se zástavou a nová kuchyň je realitou

Je vaše kuchyň po letech užívání zastaralá, chybí ji potřebné vybavení a hodilo by se, kdybyste se pustili do její rekonstukce? Pokud si chcete udělat radost, můžete investovat do nových spotřebičů, položit čerstvý nátěr na výmalbě nebo se rovnou pustit do větší rekonstrukce, která obnáší také stavební práce. Díky nim můžete prostor zvětšit podle své libosti a ke kuchyni například připojit také jídelnu nebo obývací pokoj. Při připrávě jídla tak nebudete odřízlí od ostatních členů domácnosti nebo od své návštěvy. Bojíte se, že nebudete mít na všechno dostatek financí? Nebankovní půjčky se zástavou vám mohou poskytnout takovou částku, kterou potřebujete a se kterou zvládnete jakkoliv velkou rekonstruci.

Nebankovní půjčky se zástavou se přizpůsobí vašim možnostem

Fungují totiž na P2P principu, což znamená, že společnost, která je nabízí, funguje jako zprostředkovatel finanční pomoci. Peníze vám tedy ve skutečnosti poskytnou věřitelé, kteří si přeji zúročit své úspory. Na vás pak je, abyste si dobře promysleli, jak vysokou částku budete potřebovat a za jak dlouho ji můžete splatit. Dokonce si můžete sami zvolit výši úroku, který jste ochotni akceptovat. Veškeré údaje pak stačí vypsat do žádosti a tu odeslat.

Nebankovní půjčky ihned nabízí mnoho výhod

  • na rozdíl od bankovní pomoci často fungují jako půjčky bez registru a poplatků
  • vyhnete se s nimi složitému papírování a nepříjemným pohovorům na pobočce
  • nemusíte se obávat žádných skrytých poplatků
  • sami si nastavíte podmínky smlouvy
  • můžete je sjednat i opakovaně

Jak vysokou částku můžete získat?

Pokud nechcete vyřizovat žádná potvrzení a dokumentaci navíc, můžete si říct o 10 000 Kč. Nebankovní půjčky se zástavou vám však nabízí až 600 000 Kč, které můžete na opravu kuchyně využít. Při čerpání takové částky je však nutné ručit nemovitostí a doložit svůj příjem.