Plánujete koupit nový zahradní nábytek? Využijte nebankovní půjčky

Jaro je tu a s ním i první teplé dny, které jste si užívali na zahradě. Jenže jste si je neužili plnými doušky, protože krutá zima zničila váš zahradní nábytek. Už je dokonce v takovém stavu, že opravy by byly zbytečné a vy musíte koupit nový. Ovšem řešíte problém, protože peněz nemáte dost. Neřešte takové „hlouposti“, pokud si půjčíte zodpovědně, nebankovní půjčky vám vytrhnou trn z paty. Jak si půjčit, abyste neměli se splacením problém a proč je to pro vás výhodnější, než když byste zamířili do banky?

Srovnání nebankovní půjčky a bankovních produktů

I když se česká finanční scéna rozrostla o několika různých bank, všechny jednají podobně. Jsou k žadatelům nědůvěřivé a důkladně si je prověřují. Abyste si mohli půjčit, musíte například mít vyšší stabilní příjem. Banka posuzuje bonitu klienta (schopnost splácet), takže kromě příjmu pátrá i po tom, zda:

  • žadatel má či nemá záznam v registru dlužníků,
  • byl či nebyl v minulosti trestán,
  • má či nemá půjčky jinde apod.

Kvůli tomu nejsou bankovní produkty dostupné každému. Navíc se proces vyřízení může natáhnout i na několik dní.

Nebankovní půjčky a extra rychlost

Hlavním smyslem nebankovní půjčky je, aby lidem pomohla ve svízelné životní situaci. Proto nebankovní společnost stanovila jen mírné podmínky získání. Díky tomu je nebankovní půjčka ihned dostupná třeba i do 10 minut. Je to díky faktu, že se celý proces vyřízení odehrává v online prostředí.

Jak si půjčíte zodpovědně?

Je důležité si u půjčky ihned nastavit sumu a dobu splatnosti tak, aby vám to vyhovovalo. Posuďte svou finanční situaci a podle toho se rozhodněte.