Půjčka ihned

Dostali jste se do finanční tísně? Pomohlo by vám několik tisíc korun? Pokud ano, není nad čím váhat. Pro řešení nepříznivé finanční situace byla vytvořena půjčka ihned. Jak tento typ úvěru funguje a pro koho je určen?

Půjčka ihned si registru dlužníků nevšímá!

Půjčka ihned je typem nebankovní půjčky a vlastně díky tomu má hned několik výhod. Největší výhodou je, že nebankovní společnost před poskytnutím půjčky své klienty neprověřuje. Například banka se bude dívat, jestli je či není jméno žadatele o půjčku zapsáno v registru dlužníků. Ten mezi sebou kromě bank sdílí také poskytovatelé elektřiny či plynu, pojišťovny, telefonní operátoři a další. Pokud zde banka jméno žadatele objeví, jeho žádost odmítne. Nebankovní společnost tak nejedná a poskytne půjčku i těm, jejichž jméno v registru je.

Půjčka ihned dokáže pomoci rychle

Velikou předností půjčky je rychlost vyřízení. Půjčka ihned je dostupná online. K jejímu získání stačí vyplnit online žádost. Protože se vyplňuje jen několik základních údajů, je to otázka asi 10 minut. Nebankovní společnost dobře ví, že někdy je peníze nutné získat co možná nejdříve. Proto poskytuje 24 hodinový servis a každou žádostí o půjčku se zabývá okamžitě. Když půjčku schválí, pošle peníze do jedné minuty. Díky mírným podmínkám je půjčka dostupná téměř pro všechny!

Půjčka ihned má 2 nastavitelné položky

Půjčka ihned má volitelnou:

  • Sumu
  • Dobu splatnosti

Suma se může pohybovat od 500 do 10 000 korun, maximální splatnost půjčky je 105 dnů. Nejdelší splatnosti lze dosáhnout tak, že si žadatel v žádosti nejdříve zvolí splatnost 45 dní. Poté si ještě může požádat o prodloužení splatnosti. Lze to učinit dvakrát za sebou, pokaždé o 7 až 30 dní. Za prodloužení se platí jen nízký poplatek.