Půjčka na byt je skvělý pomocník při budování dětského pokoje

Pořídili jste si s partnerem své první bydlení a nyní se společně těšíte na příchod prvního potomka? Pak určitě přemýšlíte nad tím, jaké vybavení mu pořídit a co vše pro něj připravit. Pokud vám v domácnosti jeden pokoje přebývá, bude se skvěle hodit na vybudování dětského pokoje. K dosažení plánu tak bude nejspíš nutné provést některé úpravy, např. vymalovat místnost, položit novou podlahu a nakoupit odpovídající nábytek. Pokud jste však vydali všechny své dosavadní úspory na pořízení bytu, můžete si začít pokládat otázku, z čeho rekonstrukci pokoje zaplatíte. Možností je samozřejmě několik. Půjčka na byt se však na tyto účely hodí nejlépe, nemusíte se s ní totiž obávat toho, že vás vyjde draho nebo nevýhodně.

Půjčka na byt může pomoci i znevýhodněným skupinám osob

K získání běžného bankovního úvěru je často nutné splnit náročné podmínky. Žadatelé musí prokázat trestní bezúhonnost, výši svého příjmu a často musí také ručit svým majetkem pro případ, že by půjčku nezvládli splácet. Půjčka na byt funguje jinak. Je nabízena na principu P2P, což znamená, že nebankovní společnost funguje jako zprostředkovatel pomoci mezi žadatelem a věřitelem, který se rozhodl své peníze zúročit. K jejímu získání proto nemusíte často dokládat žádná potvrzení.

Jaké jsou výhody půjčky ihned?

  • sami si u ní určíte, o kolik požádáte, za jak dlouho peníze vrátíte a jak vysokou úrokovou sazbu budete akceptovat
  • sjednáte ji z pohodlí domova pomocí online žádosti
  • peníze můžete čerpat od více věřitelů zároveň
  • jste zcela nezávislí na své bance

Kolik vám nebankovní půjčky ihned poskytnou?

Standardně můžete požádat od 500 Kč do 10 000 Kč, které dorazí na váš bankovní účet ve stejný den, kdy si o ně řeknete. Pokud si přejete získat vetší obnos, není to problém. Musíte však již ručit majetkem. V tom případě je vám k dispozici až 600 000 Kč.