Půjčka online do 10 min na nákup dřeva

Topná sezóna právě začíná. Topíte-li dřevem, musíte si co nejdříve udělat zásobu. Je lepší koupit dřevo suché, které lépe hoří. Že jste to loni podcenili, dřevo sice koupili, ale nemáte ho dost? Jaksi jste ale také nestačili si udělat dostatečnou finanční rezervu, takže na dřevo nemáte dost peněz? Trn z paty vám vytáhne půjčka online do 10 min. Jak si ji vyřídit a kolik si půjčit?

Půjčka online do 10 min je zdarma pro nové žadatele

Ptáte se, proč byste si měli půjčit právě částku 9000 korun? Pokud jste si nebankovní půjčku ještě nikdy nebrali a půjčíte si právě 9000 korun, budete ji mít zcela zdarma. Je ale třeba si ještě nastavit splatnost na 30 dní. Ani pro ostatní není nebankovní půjčka online do 10 min drahá. Platí se za ní poplatek, jeho výše se odvíjí do půjčené sumy a doby splatnosti.

Půjčka online do 10 min a jednoduché vyřízení

Velkou výhodou této nebankovní půjčky ihned je, že se vyřizuje na webu nebankovní společnosti. K vyřízení žádosti je třeba si vyhradit asi 10 minut času. Nejdříve si volíte sumu a dobu splatnosti. Maximálně si můžete půjčit 10 000 korun a dát si splatnost na 45 dní. Je výhodou, že si kdykoliv v platné době splácení můžete požádat o prodloužení doby splatnosti. Jde to udělat dvakrát za sebou a celkově si splatnost prodloužit o dalších 60 dní.

Jaké další výhody má?

  • Patří mezi půjčky bez registru a poplatku, takže si mohou půjčit i lidé se záznamem v registru dlužníků.
  • Je to neúčelová půjčka.
  • Vrací se celá v jedné splátce.
  • Ke schválení půjčky není třeba dokládat příjem.
  • Je určena i pro nezaměstnané.