Půjčky bez potvrzení příjmu na wellness pobyt

Cítíte, že vám docházejí baterky? Jste nervózní? Nemáte sílu cokoliv řešit? Práce vám leze krkem? Je čas vyjet na wellness pobyt. Stačí si udělat jen volno o víkendu. Chybí vám peníze? Investice do vlastní spokojenosti se vždy vyplatí, proto neváhejte a rychle si sežeňte peníze prostřednictvím půjčky bez potvrzení příjmu. Její nabídka je velkorysá a výhodná.

Porovnání půjčky bez potvrzení příjmu s bankovními produkty

Banky nabízí kontokorent a kreditní kartu, aby si lidé mohli půjčit několik tisíc korun. Jenže problém je, že je u nich stanovena dost vysoká úroková sazba. U kreditní karty je to až 22 %, u kontokorentu asi 15 %. Takové půjčení se tedy hodně prodraží. Navíc u kreditní karty je většinou draze zpoplatněn i výběr z bankomatu. U některých bank se platí 100 Kč a k tomu navíc ještě jedno procento z vybrané částky. Problém je také v tom, že banka neposkytne úvěr každému. Banka si prověřuje:

  • jak vysoký bere žadatel plat,
  • jestli má dluhy i jinde,
  • zda je jeho jméno v registru dlužníků apod.

půjčky bez potvrzení příjmu a podmínky nebankovní společnosti

Z hlediska přístupu k žadateli je nebankovní společnost mnohem přívětivější. Ta pouze chce, aby žadatel splňoval tyto 3 podmínky:

  1. věk 21 až 85 let,
  2. české státní občanství,
  3. neměl u ní jinou půjčku.

Stejné podmínky má také půjčka před výplatou každému a půjčka online do 10 min.

Pro první je super výhodná

Velice příjmené je, že pro každého první žadatele je zcela zdarma. Platí to v případě, když si půjčíte 9000 korun a dáte si dobu splatnosti na 30 dní. Když peníze vrátíte v termínu, nic za půjčení nebudete platit.