Půjčky bez registru a poplatků

V České republice funguje Centrální registr dlužníků České republiky a ještě Registr dlužníků Solus. Registry slouží hlavně bankám a dalším firmám. Ty v registru sdílí jména osob, které u nich mají dluh a nesplácí ho. Do registru jsou zapojeni také telefonní operátoři, poskytovatelé energií a další. Je dost velký problém, když se vaše jméno v registru nachází. Proč? banky vám nepůjčí, firmy neposkytnou své služby. Jste v registru a potřebujete půjčit peníze? Jedno řešení se pro vás nabízí a určitě budete mile překvapeni tím, jak výhodné je.

Půjčky bez registru a poplatků jsou mírné

Řešením jsou půjčky bez registru a poplatků, které poskytuje nebankovní společnost. Ta je ke svým klientům vstřícnější, takže neprověřuje, jestli se jméno žadatele v registru nachází či nikoliv. Pro nebankovní společnost je důležité hlavně to, jestli jí žadatel nedluží peníze v rámci jiné půjčky. Pokud by to tak bylo, musel by žadatel nejdříve svůj dluh zaplatit a až poté mu společnost poskytne úvěr nový.

Půjčky bez registru a poplatků mají několik specifik

Půjčky bez registru a poplatků jsou v mnoha ohledech specifické a díky tomu se také těší velké oblibě. Mezi hlavní specifika půjčky bez registru a poplatků patří:

  • Splácí se celá najednou
  • K získání není třeba dokládat příjem
  • Není účelová
  • Půjčit si mohou i lidé bez práce
  • Není třeba mít ručitele
  • Je dostupná 24 hodině každý den, včetně víkendů

Jak půjčku snadno získáte i vy?

Pokud si potřebujete půjčit, najděte si stránky nebankovní společnosti. Nachází se na nich online kalkulátor, na kterém si navolíte sumu a dobu splatnosti. Poté už stačí jen vyplnit žádost a peníze budou co nejrychleji poslány na váš účet.