Půjčky ihned

Každý z nás potřebuje peníze. Když dojdou, je to někdy velmi složité. Většinou sáhneme po úsporách, ale když ani ty nejsou, je to velice stresující. Peníze chybí třeba i na základní nákup potravin, takže je třeba to ihned vyřešit. Jako nejlepší řešení se v takové situaci nabízí nebankovní půjčky. Proč je vhodné je využít? Vyplatí se více než kreditní karta?

Půjčky ihned vs. Kreditní karty

O kreditní kartu si musíte požádat u banky a její vyřízení trvá většinou i několik dní. Navíc je třeba počítat s tím, že si vás banka důkladně prověří. Bude prověřovat vaši finanční minulost a určitě se podívá do registru dlužníků. Jestliže v něm najde vaše jméno, kartu vám odmítne vydat. Negativní stanovisko bude mít i v případě, když zjistí, že máte nízké příjmy. Někdy banky nevydají kartu těm, kdo mají záznam v trestním rejstříku. Ostražití musíte být i v případě, když kartu získáte. Její výhodou a současně nevýhodou je bezúročné období. Pokud ho překročíte, budete platit vysoké úroky. Ty dosahují až 22 %. Problém také je, že u karty platíte vysoké poplatky za výběr hotovosti. Někdy je to až 100 korun.

Půjčky ihned jsou dostupné nepřetržitě

U půjčky ihned s žádnými takovými omezeními nepočítejte. Jejich největší výhodou je, že jsou dostupné 24 hodin, včetně víkendů. Navíc vyřízení půjčky ihned je otázkou minut. Stačí totiž zvolit částku a dobu splatnosti a vyplnit krátkou online žádost.

Kdo si může půjčit?

<Půjčky ihned jsou dostupné pro:

  • Osoby s nízkými příjmy,
  • Nezaměstnané,
  • Matky na mateřské,
  • Seniory a další.

Podmínkou půjčky je vek 21 až 85 let a české státní občanství.